Fundacja pomagająca emerytom i seniorom Fundacja Szanujmy Godność Człowieka

Fundacja Szanujmy Godność Człowieka - fundacja pomagająca emerytom i seniorom. Fundacja powstała w 2008 roku z inicjatywy krakowskich lekarzy emerytów jako wyraz sprzeciwu i protestu dla niekorzystnych zmian zachodzących w Polsce krzywdzących emerytów, naruszających ich prawa obywatelskie. Zapraszamy do wsparcia naszej fundacji jak również do udziału w pracy na rzecz emerytów.

OVERVIEW

The web page fundacja-emeryt.info presently has an average traffic ranking of zero (the lower the better). We have analyzed seven pages inside the website fundacja-emeryt.info and found zero websites interfacing with fundacja-emeryt.info. There is four contacts and addresses for fundacja-emeryt.info to help you contact them. The web page fundacja-emeryt.info has been online for seven hundred and twenty-three weeks, twelve days, six hours, and twenty-nine minutes.
Addresses
Online Since
Aug 2010

FUNDACJA-EMERYT.INFO TRAFFIC

The web page fundacja-emeryt.info is seeing varying quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for fundacja-emeryt.info

Traffic ranking (by month) for fundacja-emeryt.info

Traffic ranking by day of the week for fundacja-emeryt.info

FUNDACJA-EMERYT.INFO HISTORY

The web page fundacja-emeryt.info was first recorded on August 25, 2010. It is now seven hundred and twenty-three weeks, twelve days, six hours, and twenty-nine minutes old.
REGISTERED
August

PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES FUNDACJA-EMERYT.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-emeryt.info Mobile Screenshot of fundacja-emeryt.info Tablet Screenshot of fundacja-emeryt.info

FUNDACJA-EMERYT.INFO SERVER

Our parsers diagnosed that a lone page on fundacja-emeryt.info took one thousand and thirty-five milliseconds to load. Our crawlers could not observe a SSL certificate, so I consider this site not secure.
217.97.216.17

NAME SERVERS

ns1.nazwa.pl
ns2.nazwa.pl
ns3.nazwa.pl

We caught that this domain is employing the nginx/1.13.8 server.

Fundacja pomagająca emerytom i seniorom Fundacja Szanujmy Godność Człowieka

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "Głównym celem działalności Fundacji jest budowa Centrum Gabinetów Specjalistycznych Lekarskich dla wszystkich emerytów zapewniając im poczucie bezpieczeństwa zdrowotnego i likwidując braki istniejące w ochronie zdrowia, znosząc bariery dysproporcji społecznej." We saw that the web page also said " Gabinety służyłyby następnym pokoleniom wszystkich emerytów województwa małopolskiego likwidując brak opieki zdrowotnej, a także poczucie zagrożenie życia." It also said " Nasza Fundacja jest bardzo biedna jak emeryci i." The header had fundacja as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by fundacja emeryci, fundacja dla emerytów, and fundacja dla seniorów which isn't as urgent as fundacja. The other words fundacja-emeryt.info uses is fundacja pomagająca emerytom. fundacja pomagająca seniorom is included and will not be viewed by web crawlers.

ANALYZE SUBSEQUENT WEB SITES

Fundacja Emeryt

Ogólnopolskie Porozumienie Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Fundacja Na Rzecz Zdrowego Starzenia się. Fundacja HEREDITIAS - bardzo ciekawe spacery i wycieczki dla seniorów. Skorzystaj z programu do rozliczenia PIT w wersji Online. Obowiązują wcześniej zapisy w biurze fundacji.

Fundacja Feniks - Feniks Foundation

Galeria pod Krzywą Wieżą kreatywne warsztaty dla mieszkańców toruńskiej starówki. There are no translations available.

Fundacja Gniazdo

Stąd można pobrać formularze z naszym KRS. Dzięki przekazanej darowiźnie po raz pierwszy na stole wigilijnym znalazły się aromatyczne, domowe zupy, ręcznie robione pierogi i krokiety oraz świeże ryby. Po raz pierwszy spożywaliśmy kolację wigilijną podaną w odświętny sposób.

Fundacja HEREDITAS

Fundacja Hereditas uruchamia spolecznosciowe finansowanie projektów ochrony i konserwacji zabytków. Wszystkich milosników historycznych obiektów zapraszamy do przylaczenia sie! Liczy sie kazda kwota, dla wszystkich darczynców przewidujemy niepowtarzalne podarunki.

Hipoterapia - STRONA GŁÓWNA

Hipoterapia, fundacja, dzieci. Przybij piątkę koledze bez dłoni. BAZA WIEDZY - DLA RODZICÓW. W Kropce- Gazecie Twojej Dzielnicy ukazał się artykuł o Fundacji, Forcie i planach z nim związanych. KONTYNUACJA DZIAŁANIA MIEJSKIEGO CENTRUM INFORMACJI SPOŁECZNEJ. Ty też możesz nam pomóc! .